Kurtki narciarskie damskie

Szykujesz się do wyjazdu na wakacje w góry. Planujesz maksymalnie wykorzystać ten czas szalejąc na stoku. Czy przygotowałaś się już w pełni? Masz odpowiednie ubrania, obuwie i sprzęt? Wiesz, że nie wystarczy Twoja kurtka czy kozaki, które używasz zimą? Ubiór, który będzie Ci potrzebny, musisz kupić w fachowych sklepie z odzieżą sportową. Czy kurtka zimowa i kurtka narciarska w ogóle różnią się od siebie? Ależ oczywiście. I to diametralnie. Kurtka narciarska zatrzymuje ciepło, a przy tym pozwala skórze oddychać. Do tego wykonana jest z materiałów o wysokiej jakości, dzięki którym kurtka jest ciepła i nie jest przy tym gruba, krępująca ruchy. Możesz bez obaw szusować po stokach, nie przejmując się dyskomfortem ruchowym. Kurtka musi też chronić przed deszczem i śniegiem, a zatem ważne jest, aby była wodoodporna. Pod kurtką narciarską nie trzeba ubierać wielu warstw ubrań. Wystarczy bielizna sportowa i odzież termoaktywna. Podsumowując, najważniejsze elementy, które powinna spełniać kurtka narciarska to:

  • dawanie uczucia ciepła,
  • pozwalanie skórze oddychać,
  • wykonanie z najwyższej jakości materiałów,
  • dawanie pełnego komfortu poruszania się w niej,
  • wodoodporność,
  • rezygnacja z wielu warstw ubrań na rzecz komfortu ruchowego.

Napieszo.pl skupia odzież wielu producentów w jednym miejscu

Napieszo.pl to sklep internetowy, która w swojej ofercie skupia m. in. kurtki narciarskie damskie i męskie od różnych producentów. Wśród tych producentów wymienić można m. in. Hi-Tec, The North Face, Brugi, Elbrus, Iguana, AST, CMP, Martes, Deproc.

Dostępne modele kurtek są w różnych przedziale cenowym – każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Bardzo wygodne jest zebranie odzieży od różnych producentów sportowych. Dzięki temu zakupy stają się bardziej proste i wygodniejsze.


"Tempo" Dorota Michalska
Sikorskiego 111
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 720 61 58

Zobacz także:

Kask bokserski tanio

Kask bokserski tanio

ARCTICA - producent okularów przeciwsłonecznych

ARCTICA - producent okularów przeciwsłonecznych

Rowery Merida - Poznań

Rowery Merida - Poznań