Ściskpol

Serdecznie chcemy Państwa zaprosić do zapoznania się z bardzo interesującą ofertą sprzedażowo-usługową firmy ŚCISKPOL z Kwilczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu marka jest w stanie zaoferować szeroki wybór sprawdzonego asortymentu dostosowanego do różnych grup zawodowych. Warto podkreślić, że marka współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, dzięki czemu każdy klient może liczyć na fachową i profesjonalną pomoc przy zakupie niezbędnego asortymentu.

Ściski stolarskie i zaciski spawalnicze są jednymi z częściej wybieranych przez różnorodnych klientów z całej Polski. Tego typu asortyment odznacza się bardzo dobrej jakości wykonaniem oraz użyciem w czasie produkcji wysokogatunkowych materiałów. Ściski stolarskie lub zaciski spawalnicze idealnie sprawdzają się w przypadku prac, ale również mają swoje zastosowanie w wielu innych możliwościach, dzięki czemu gwarantujemy, że będą one stale w użyciu. Ramię stałe ścisku zostało stworzone z hartowanego pręta stalowego, co sprawia że jego trwałość jest na najwyższym poziomie. W asortymencie znajdują się zaciski spawalnicze oraz ściski stolarskie w wielu wariantach:

  • ścisk stalowy,
  • ścisk szybkomocujący,
  • ścisk stalowy z pokrętłem metalowym,
  • ścisk stalowy z drewnianą rączką.

Warto zapoznać się z całością ofertową i dopasować zakup do swoich potrzeb. Szczegółowe opisy produktów oraz ich specyfikacje możesz zobaczyć wchodząc na stronę internetową firmy ŚCISKPOL. Firma może zagwarantować, że ściski są zaprojektowane oraz wykonane w taki sposób, aby spełniać swoje wszelkie funkcje. Warto również zaznaczyć, że jeśli nie możesz znaleźć w asortymencie danego produktu, to możesz skontaktować się z działem Obsługi Klienta i zapytać o możliwość sprowadzenia.

Producent narzędzi ręcznych oraz maszyn

  • Imadła ślusarskie
  • Prasy hydrauliczne i giętarki
  • Nożyce dźwigniowe
  • Ściski tokarskie
  • Imadła maszynowe

Firma Wielobranżowa "ŚCISKPOL"
Miłostowska 26
64-420 Kwilcz
tel. 612915063

Zobacz także:

Spawanie w Białymstoku - podlaskie

Spawanie w Białymstoku - podlaskie

Zbiorniki na paliwo Swimer

Zbiorniki na paliwo Swimer

Najlepsze usługi laserowego cięcia blach

Najlepsze usługi laserowego cięcia blach

Wykonywanie kół zębatych poprzez dłutowanie we Wrocławiu

Wykonywanie kół zębatych poprzez dłutowanie we Wrocławiu

Enfoss woda demineralizowana

Enfoss woda demineralizowana